Sensoriniai skaitymai „Baisogalos bibliotekoje

2019-10-23

Grupelė Baisogalos-mokyklos darželio mokinių spalio 23 dieną dalyvavo edukacinėje programoje ,,Sensoriniai skaitymai“. Naudojant sensorines priemones, žaidimus, įvairias užduotis, vaikai buvo įtraukti į skaitomą istoriją, kuri pasitelkiant pojūčius (regą, klausą, lytėjimą ir uoslę) tapo vaikams jei ne visiškai, tai bent jau dalinai suprantama. Dalyvavusieji patyrė daug teigiamų emocijų.

Dėkojame Šiaulių apskrities Povilo Vyšinskio viešosios bibliotekos bibliotekininkėms už suteiktą galimybę išgirsti skaitomą istoriją kitaip.

Spec.pedagogė Dalia Žaromskienė