Projektas „ Žaidimai moko“

2019-10-12

Jau trečius metus mūsų Baisogalos mokyklos – darželio penkiamečiai ir šešiamečiai ugdytiniai dalyvauja respublikiniame ikimokyklinių įstaigų prevenciniame projekte „Žaidimai moko“ .

Šio projekto tikslas –  žaidimų pagalba lavinti penkiamečių, šešiamečių erdvės ir laiko, regimąjį suvokimą, tikslinti  ir tobulinti smulkiuosius (riešo, rankų pirštų) judesius, plėsti erdvės sąvokas, lavinti regimąjį suvokimą, vizualinius procesus (gebėjimą atpažinti, skirti, įsiminti matomus vaizdus), smulkiąją motoriką; gausinti žodyną, tikslinti gramatinę kalbos sandarą, skatinti įvairinti ugdymo procesą, siekiant geresnės ugdymo kokybės.

Projektas startavo  spalio mėnesio 1d. ir tęsis iki gegužės 1d.  Šiais metais į šią įdomią veiklą įsitraukė dvi ugdytinių grupės: Ežiukų gr. (auklėtoja R. Čepaitienė), priešmokyklinė Boružėlių gr.( auklėtoja E. Tautkuvienė, V.Simonavičienė), bei logopedė L.Krūgelienė. Nuo projekto pradžios  mūsų ugdytiniai  jau susipažino su kairės ir dešinės pusių skyrimu, išbandė abiejų rankyčių gebėjimą piešti saulutes, stebėjo daiktus, esančius aukštai-žemai. O kiek dar įdomių ir netradicinių  veiklų laukia, kurios padės  geriau įsisavinti erdvės sąvokas ir pritaikyti jas realioje erdvėje.

Ačiū šio projekto organizatoriams – Kelmės rajono pedagoginei psichologinei tarnybai.

Logopedė L.Krūgelienė