Archive for spalio, 2020

Rudeninė talka

 

Mokiniai kartu su mokytojomis ne tik džiaugėsi puikiu rudeniu, bet ir grėbė gausiai nukritusius lapus mokyklos – darželio teritorijoje.

Moliūgų fiesta

 

      Spalio 20d. Baisogalos mokyklos – darželio rudenišką rytinę tamsą praskaidrino šviečiantys moliūgai-žibintai. Tai puiki ikimokyklinių ir priešmokyklinių grupių vaikų bei tėvelių kūrybinių darbų paroda „Moliūgų fiesta“. Šviečiantys moliūgai – tarsi šviesos palydėtuvės artėjant rudenėlio sutemoms. Ačiū tėveliams už puikius kūrinius.

Ketvirtokai projekto ,,Olimpinis mėnuo“ prizininkai

 

Mūsų mokyklos ketvirtokai praėjusiais mokslo metais dalyvavo LTOK organizuotame projekte ,,Olimpinis mėnuo“.

 Mokiniai aktyviai įsitraukė į sportinę ir sveikatą stiprinančią veiklą. Kasryt ,nepriklausomai nuo oro sąlygų, ėjo sveikatingumo ratus aplink mokyklą;kartu su Ąžuolu Galinguoju klasėje darė rytinę mankštą; išbandė naujus žaidimus ir veiklas per kūno kultūros pamokas.

Mokiniai taip pat gilinosi į sveikos mitybos taisykles, patys gamino sveiką maistą, virė košes ir vaišino jomis savo  šeimos narius.

 Neliko nuošalyje ir bendravimo bei palankaus sveikatai poilsio temos. Read the rest of this entry »

Vitaminų šventė

 

Visą savaitę Baisogalos mokyklos darželio Skėmių skyriuje veiklos netrūko. Nuo spalio 12d. iki 16d. vyko sveikatingumo savaitė „ Noriu būti sveikas“. Mokinukai ir ikimokyklinės grupės vaikai visą savaitę užsiėmimus pradėdavo ryto mankšta. Visos veiklos, pamokos buvo susijusios su sveiku gyvenimo būdu, sveika mityba. Mokiniai piešė, aplikavo ir aprašė įvairius vaisius ir daržoves, jų naudą žmogaus organizmui. Savaitės veiklą užbaigė sveikos mitybos diena “ Maitinuos sveikai“. Visą dieną vaikai dalyvavo įvairiose veiklose: iš plastilino lipdė „Vitaminų bombą“, aplikavo savo mėgstamiausią vaisių, sprendė įvairias šaradas ir kryžiažodžius, dėliojo dėliones, ragavo ir bandė atspėti įvairius vaisius ir daržoves. Taip pat ragavo iš namų atsineštas sveikuoliškas salotas. Ir patys ruošė sveikuoliškus užkandžius, spaudė natūralias sultis, gamino desertus, kuriais galima pakeisti įvairius saldumynus. Vaikams talkino mokyklos darželio sveikatos specialistė Sigita  Kazincienė. Vaikai gavo įvairių dovanėlių susijusiu su sveika mityba, pratybų knygučių. Visi liko patenkinti renginiu, o vaikai nutarė ir toliau stengtis maitintis kuo sveikiau.

VSS  Sigita Kazincienė

 Akcija „Keliavau ir pamačiau“

Rugsėjo paskutinę savaitę Baisogalos mokyklos darželio ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai dalyvavo akcijoje „Keliavau ir pamačiau“, skirtoje Pasaulinei Turizmo dienai paminėti. Vaikai daug keliavo po savo gimtąjį miestelį ir suprato, kad daug naujų dalykų galima atrasti ir pamatyti net einant daug kartų vaikščiotais takeliais.
       Ikimokyklinio ugdymo vyr. auklėtoja Roma Čepaitienė
Paieška
Atributika
Kalendorius
2020 m. spalio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Rgs   Lap »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Archyvas