Archive for lapkričio, 2020

„Atrandu, grožiuosi ir tyrinėju gyvūnus“

Baisogalos mokyklos – darželio „Boružėlių“ grupės ugdytiniai kartu su auklėtojomis E. Tautkuviene ir V. Simonavičiene dalyvavo Respublikinėje ikimokyklinio – priešmokyklinio ugdymo įstaigų ugdomojoje veikloje naudojant 3D modelius „Atrandu, grožiuosi ir tyrinėju gyvūnus“. Veiklos metu vaikai susipažino iš arti su įvairiausiais gyvūnais. Vaikams labai patiko stebėti gyvūnus interaktyvioje aplinkoje. Didžiulį įspūdį ugdytiniams paliko gyvūnų judesiai ir balsas. Read the rest of this entry »

Saugaus eismo valanda

Mūsų mokyklos pirmokai dalyvavo Saugaus Eismo valandoje, kurią organizavo Baisogalos Kultūros centras. Užduotis parengė Lietuvos automobilių kelių direkcija prie susisiekimo ministerijos.

Mokiniai piešė piešinius saugaus eismo tema; atsakinėjo į pateiktus testo klausimus; parašė palinkėjimą visiems eismo dalyviams. Read the rest of this entry »

Tolerancijos diena

Lapkričio 16-ąją, Tolerancijos dieną, mini daugelis valstybių. 2020m.

Tolerancijos dienos idėja- Tolerancijos dėlionė. Dėlionės tema reiškia nedideles detales, kurias sujungus į visumą, gauname piešinį ar paveikslą tam tikra tema. Mūsų ugdytiniai aiškinosi, jog mūsų visuomenė – kaip dėlionė, sudaryta iš skirtingų gabalėlių.

Visuomenę sudaro skirtingi žmonės pagal amžių, lytį, socialinę padėtį, išsilavinimą, pažiūras, pomėgius, gyvenimo būdą ir t.t.

Savo jausmus ir supratimą perteikėme dėlionėse. Puikiai dirbome ir maži, ir dideli. Taip mes supratome Toleranciją J

Skaitau rudenį

Baisogalos bibliotekos organizuojamame konkurse „ Skaitau rudenį“ dalyvavo ir mūsų mokyklos- darželio ugdytiniai.

Šiame konkurse  daugiausiai ,,patiktukų“ surinko nuotrauka, kurioje skaito Ieva. Sveikinimai!

Papildoma nominacija už skaitymo skatinimą ir aktyvų dalyvavimą apdovanota ir antrokų klasė bei mokytoja Edita. Sveikiname juos ir džiaugiamės savo mažaisiais skaitytojais !!!

Nuotaikingas ketvirtokų renginys

Paskutinę dieną prieš rudens atostogas į ketvirtą klasę sugužėjo Vampyrai, Zombiai, Raganos ir jų draugės Juodosios… Katė, Velniai, Piratais bei kiti Helovino personažai.

Ketvirtokai gilinosi į šios pasaulyje populiarios ir vaikų mėgstamos šventės ypatumus, žaidė žaidimus, pokštavo ir šėlo, tikėdamiesi savo gera nuotaika ir energija nubaidyti visas negeroves.

Tikimės, kad pavyko…

2020 m. lapkričio mėn.