Monthly Archives spalio 2020

Rudeninė talka

2020-10-23

 

Mokiniai kartu su mokytojomis ne tik džiaugėsi puikiu rudeniu, bet ir grėbė gausiai nukritusius lapus mokyklos – darželio teritorijoje.

Plačiau

Moliūgų fiesta

2020-10-21

 

      Spalio 20d. Baisogalos mokyklos – darželio rudenišką rytinę tamsą praskaidrino šviečiantys moliūgai-žibintai. Tai puiki ikimokyklinių ir priešmokyklinių grupių vaikų bei tėvelių kūrybinių darbų paroda „Moliūgų fiesta“. Šviečiantys moliūgai – tarsi šviesos palydėtuvės artėjant rudenėlio sutemoms...

Plačiau

Ketvirtokai projekto ,,Olimpinis mėnuo“ prizininkai

2020-10-21

 

Mūsų mokyklos ketvirtokai praėjusiais mokslo metais dalyvavo LTOK organizuotame projekte ,,Olimpinis mėnuo“.

 Mokiniai aktyviai įsitraukė į sportinę ir sveikatą stiprinančią veiklą. Kasryt ,nepriklausomai nuo oro sąlygų, ėjo sveikatingumo ratus aplink mokyklą;kartu su Ąžuolu Galinguoju klasėje darė rytinę mankštą; išbandė naujus žaidimus ir veiklas per kūno kultūros pamokas.

Mokiniai taip pat gilinosi į sveikos mitybos taisykles, patys gamino sveiką maistą, virė košes ir vaišino jomis savo  šeimos narius.

 Neliko nuošalyje ir bendravimo bei palankaus sveikatai poilsio temos.

Plačiau

Vitaminų šventė

2020-10-20

 

Visą savaitę Baisogalos mokyklos darželio Skėmių skyriuje veiklos netrūko. Nuo spalio 12d. iki 16d. vyko sveikatingumo savaitė „ Noriu būti sveikas“. Mokinukai ir ikimokyklinės grupės vaikai visą savaitę užsiėmimus pradėdavo ryto mankšta. Visos veiklos, pamokos buvo susijusios su sveiku gyvenimo būdu, sveika mityba. Mokiniai piešė, aplikavo ir aprašė įvairius vaisius ir daržoves, jų naudą žmogaus organizmui...

Plačiau

 Akcija „Keliavau ir pamačiau“

2020-10-12

Plačiau