Monthly Archives gruodžio 2020

Mokymai

2020-12-18

Baisogalos mokykloje-darželyje nuo spalio 15 d. iki gruodžio 14 d. buvo vykdoma gebėjimų visuomenės psichikos sveikatos srityje stiprinimo veikla, kurią nuotoliniu būdu vedė psichologė Rita Juknienė, ir soc.pedagogė Irma Čiapaitė. Užsiėmimuose dalyvavo 12 pedagogų. Šiuose mokymuose analizavome aktualias įstaigai problemas, kaip padėti elgesio sunkumų turinčiam vaikui, kaip atpažinti netinkamo elgesio tikslus, kaip valdyti nemalonias emocijas, kaip įveikti nerimą, stiprinti savo emocinę sveikatą, pažinti savo emocijas ir mokytis jas tinkamai reikšti įvairių streso įveikos būdų.

Plačiau

Angelų miestas“ džiugina ne tik akį, bet ir širdį.

2020-12-15

Sudėtingu laikotarpiu, kai skamba aplink mus  tik  informacija apie covid-19, vienintelis būdas apsaugot savo širdis ir įsileist Kalėdinį laukimą – kurti kažką gražaus ir mielo. Mokyklos-darželio bendruomenė vykdė puikų projektą – „Angelų miestas“. Darbuotojai,  ugdytiniai su tėveliais gamino angelus ir juos įkūrė mokyklos-darželio aplinkoje.

Plačiau

Baisogalos pirmokai-nacionalinio matematikos konkurso dalyviai

2020-12-10

Baisogalos mokyklos – darželio pirmokams puikiai sekėsi nacionaliniame matematikos konkurse ,, Matematikos ekspertas 2020“, kurį organizavo,, 10 Monkeys“. Tai nemokama prieiga prie 10 Monkeys Math Word programos. Iš 423 1-2 klasių mokinių komandų mūsų mokyklos jaunieji matematikai laimėjo aukštą 15 vietą. Daug taškų į klasės krepšelį įdėjo Jonas Nainys, Dovydas Golcas, Urtė Baltrūnaitė, Ieva Kaštelianovaitė, Goda Draukšaitė, Urtė Levickytė.

Plačiau

Piešinių konkursas ,,Švenčių laukiant“

2020-12-09

Baisogalos mokyklos – darželio pirmokai dalyvavo Palonų daugiafunkcinio centro organizuotame piešinių konkurse ,, Švenčių laukiant“ . Mokinių piešinukuose atsispindėjo jų nuotaikos belaukiant baltos žiemos ir didžiųjų metų švenčių.

Ačiū organizatoriams už saldžiuosius prizus.

Mokytoja N.Jasaitienė

Stresas ir jo įveikimas

2020-12-05

Baisogalos mokyklos darželio bendruomenė džiaugiasi,  Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro  gruodžio 2 d. suorganizuotu  dviejų dalių nuotoliniu seminaru pedagogams ir tėveliams, seminarą vedė psichologas-psichoterapeutas Evaldas Karmaza. Pirmoji seminaro dalis buvo skirta pedagogams apie stresą ir jo įveikimo būdus. Lektorius kalbėjo, kad stresas yra vienas iš svarbiausių veiksnių mūsų savijautai ir gyvenimo kokybei. Darbe, namuose nuolatos susiduriame su situacijomis, kurios kelia didesnį ar mažesnį stresą ir įtampą, todėl yra labai svarbu mokėti tinkamai juos įveikti. Paskaitos metu buvo pateikiama daug būdų kurie padeda atsipalaiduoti ir toliau kokybiškai gyventi ir tęsti darbą. Antroji seminaro dalis buvo skirta tėveliams...