Baisogalos pirmokai-nacionalinio matematikos konkurso dalyviai

2020-12-10

Baisogalos mokyklos – darželio pirmokams puikiai sekėsi nacionaliniame matematikos konkurse ,, Matematikos ekspertas 2020“, kurį organizavo,, 10 Monkeys“. Tai nemokama prieiga prie 10 Monkeys Math Word programos. Iš 423 1-2 klasių mokinių komandų mūsų mokyklos jaunieji matematikai laimėjo aukštą 15 vietą. Daug taškų į klasės krepšelį įdėjo Jonas Nainys, Dovydas Golcas, Urtė Baltrūnaitė, Ieva Kaštelianovaitė, Goda Draukšaitė, Urtė Levickytė.

Šis konkursas yra puikus būdas motyvuoti vaikus mokytis. Konkurso misija – skatinti vaikus mokytis matematikos, žaisti ir linksmintis.

Sekančiame etape pirmokai jungsis prie mokamos 10 Monkeys Math Word programos ir spręs uždavinius,  žais kartu su Suomijos, Švedijos, Danijos , Estijos Norvegijos, Kanados vaikais.

Sėkmės, mažieji matematikai.

Mokytoja N.Jasaitienė