100 dienų mokyklos takeliu

100… Tas magiškas skaičius kovo 9d. pakvietė Baisogalos mokyklos-darželio pirmokus į  viktoriną ,,100 dienų mokyklos takeliu”, kuri vyko Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje. Pirmokėlius lydėjo mokytoja metodininkė  Z. Bliznikienė .

Viktorinoje varžėsi pirmokų komandos iš penkių Radviliškio rajono mokymo įstaigų. Šios viktorinos pagrindinis tikslas – skatinti mokinius bendrauti ir bendradarbiauti dirbant komandoje, plėsti jų akiratį, lavinti kūrybiškumą, loginį mąstymą.

Viktorinos dalyviai varžėsi atlikdami šešias užduotis. Vienos jų buvo linksmos, nuotaikingos, kitos skatinančios susikaupti, gebėti pritaikyti mokykloje įgytas žinias. Malonių įspūdžių suteikė pirmokėlių atliktos namų darbų kūrybinės užduotys. Mūsų mokyklos pirmokų komanda labai stengėsi atlikti užduotis ir atkaklioje kovoje užėmė III-ąją vietą.

Viktorinos dalyviai apdovanoti Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus padėkomis ir atminimo dovanėlėmis. Renginio pabaigą vainikavo bendra visų dalyvių nuotrauka ir vaišės. Dalyvavimas renginyje tiek vaikučiams, tiek jų pedagogams suteikė malonių įspūdžių ir gerų emocijų.