Baisogaliečių rankose dar viena taurė

Kovo 10 d. Baisogalos sporto klube ,,Auridana” vyko Lietuvos mokyklų žaidynių  kaimo vietovių ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs” estafečių zoninės varžybos.  Jose rungtyniavo 2007 m. gimimo ir jaunesnių mokinių geriausios zonos komandos.

Mūsų mokyklos sportininkų komanda nuo pat pirmos rungties pademonstravo  puikų žaidimą, susiklausymą ir aukštą žaidimo lygį. Sportininkai visose rungtyse  parodė drąsą, vikrumą, greitį ir, laimėjusi visas rungtis ir tuo pačiu didžiulį pranašumą, iškovojo I-ąją vietą, nugalėjusi Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos ir Kelmės r. Šaukėnų Vlado-Pūtvio Putvinsko gimnazijos pradinių klasių komandas.

Tradicinėje mokyklos-darželio bendruomenės sueigoje sportininkų komandai ir ją treniravusioms mokytojoms metodininkėms D. Volskytei ir E. Mickuvienei dėkojo mokyklos-darželio direktorė V. Poškienė ir Baisogalos seniūnijos seniūno pavaduotoja A. Vaičiurgienė. Jos palinkėjo darbštumo, atkaklumo, ištvermės ir sėkmės sekančiuose varžybų etapuose.