Žemė ir vaikai

2018-03-21

Dangus priklauso Aukščiausiajam, o Žemė — žmonėms.  Pavasarį, kai dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose.

minima  Pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Todėl visi stengiamės saugoti ir branginti savo prigimtinį turtą- žemę.

Baisogalos mokyklos – darželio darželinukai ir auklėtojos  pasiruošė šiai šventei- puikiu akcentu aplinkai papuošti tapo  vaikų darbeliai:vėjo malūnėliai, įvairiaspalvės gėlės, saulutės, paukšteliai.

Žemei skirtos  daineles, priešmokyklinukės Mintautės deklamuojamas labai gražus  eilėraštis, šokiai ir žaidimai, pasižadėjimai ir pagarba. Žemė nori  kad paliktumėm ją gražią, saugią, švarią todėl ji atsiuntė žmonėms  laišką. Raštu prašoma tausoti dirvą, vandenį, augalus ir taiką visame pasaulyje.

Baisogalos mokyklos – darželio inf