,,PLAUKIU UŽ LIETUVĄ“

2018-03-22

Baisogalos mokyklos-darželio ugdytiniai džiaugiasi, kad mokslo įstaigoje yra baseinas, kuriame, padedami plaukimo trenerio D.Kilio, jie turi galimybę kartą per savaitę mokytis plaukti.

Kovo 16d., kaip ir kiekvieną pavasarį, baseine vyko plaukimo varžybos ,,Plaukiu už Lietuvą“, kur ugdytiniai galėjo parodyti ką išmoko per mokslo metus. Vaikai, plaukdami krūtine, nugara, nardymo rungtyje, patyrė daug džiugių emocijų.

Visų amžiaus grupių nugalėtojai buvo apdovanoti padėkos raštais.