Mūsų veikla ir pasiekimai

2018-03-27

Baisogalos mokyklos-darželio 2kl. mokinė Faustina Nikšaitė dalyvavo  Vilniaus r. Rukainių gimnazijos organizuotoje respublikinėje piešinių parodoje-konkurse ,,Aš myliu Lietuvą“. Faustina ir jos mokytoja N. Jasaitienė buvo apdovanotos padėkos raštais.

Mūsų mokykloje buvo išrinkti geriausiai diktantą rašantys  ketvirtokai – tai Vakaris Danilevičius ( mokyt. D. Volskytė) ir Martynas Miknevičius ( E. Kalvaitinė ), kurie dalyvavo rajoniniame 4 klasių raštingiausio pradinuko konkurse (diktante) ,,100 gražiausių žodžių Lietuvai“, vykusiame Sidabravo gimnazijoje. Sveikiname 4a klasės mokinį Vakarį Danilevičių, užėmusį II-ąją vietą.