Mažųjų akcija „DAROM“

2018-04-11

Patys mažiausieji Baisogalos mokyklos-darželio Pakiršinio skyriaus vaikučiai, tik sušilus orams, išsiruošė į lauką tvarkyti savo darželio aplinkos. Nutirpus sniegeliui pasirodė visos „grožybės“ . Taigi pasiraitoję  rankoves kibo į darbą. Su auklėtojomis G. Daugelavičiene ir V. Jasiuliene. Maži vaikučiai, maži ir jų darbeliai, bet kaip smagu, kai nuo pat mažumės vaikams  aiškinama apie gamtą, jos teikiama naudą, jos grožį ir puoselėjimą. Mažųjų sutvarkyta teritorija džiugins ir pačius vaikus ir jų tėvelius. O tikimybė, kad vėl atsiras norinčiu numesti šiukšles ten kur  nedera, sumažės. Juk kaip sako liaudies išmintis“ “ Lenk medį, kol jaunas“ . Išmokime visi  –  pamatyti, nepraeiti, pakelti.  Gero, gražaus ir švaraus pavasario.

Pavaduotoja ugdymui  G. Pužauskienė