Pradinukų sueiga

Balandžio 10d. Baisogalos mokykloje-darželyje vyko sueiga, kurioje buvo pagerbta mūsų mokyklos sportininkų komanda  finalinėse Lietuvos mokyklų žaidynių  kaimo vietovių mokyklų  ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose iškovojusi I-ąją vietą. Mokyklos-darželio direktorė pasidžiaugė šauniausiais sportininkais, kurie šiais mokslo metais antrąkart tapo čempionais Lietuvoje. Seniūno pavaduotoja A.Vaičiurgienė džiaugėsi ir dėkojo ,,auksinei“ komandai ir jų trenerėms Daivai Volskytei ir Editai Mickuvienei už didžiulius sportinius pasiekimus.

Sueigoje taurę direktorei įteikė mokyklos – darželio bendruomenės komanda, kuri dalyvavo Radviliškio sporto arenoje vykusiose mokytojų bendruomenių varžybose ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ ir iškovojo II-ąją vietą.

Džiaugiamės  3a kl. mokinės Dorotės Damasickytės ir ją ruošusios  mokyt .E Mickuvienės pasiekimu. Dorotė  tapo laureate  tarptautiniame priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokinių dailės darbų konkurse ,,Lietuvių skaičiuočių pynė 2018“ 3-4 klasių grupėje.

Padėkos raštais apdovanoti  Daina Kapšaitė, Lukas Jasulaitis, Erikas Zaveckas, Neringa Šiukščiūtė, Mykolas Urba, dalyvavę respublikinėje kūrybinių darbų parodoje ,,100 gražiausių žodžių Lietuvai“.

Mokyklos-darželio bendruomenės nariai pasidžiaugė, kad muzikos mokytoja Agnė Kilienė išrinkta miestelio seniūnaite, kuriai pažymėjimą įteikė seniūnio pavaduotoja.