Sportuosi-greitas būsi

2018-04-21

Baisogalos mokyklosdarželio kieme-sujudimas: ugdytiniai ir pedagogės ruošėsi  sportinei pramogai. Pavadinimas „Mes maži, bet greiti“ rodo, kad vaikai nuo mažens pratinami bėgioti, žaisti, jie jau turi žinių apie sveikatos ir sporto ryšį. Susirinko grupių komandos, juos pasitiko, pasveikino ir aktyviai judėti kvietė personažai-Varnėnai (auklėtojos Daiva Mirončikienė ir Ligita Jasonytė). Jos organizavo linksmus apšilimo pratimus ir muzikinius žaidimus. Vaikai  dalyvavo sporto žaidimuose, rungtyse. Sportininkai gavo užduotis: ieškoti medžių šakose pasislėpusias spalvotas juosteles, orientuotis aplinkoje, pabirusiems kamuoliukams-surasti  tinkamus  namelius pagal spalvą, šokinėti ir įveikti kliūtis- medines lazdeles. Smagiausias akcentas- lėktuvėlių laidymas ir gaudymas žalioje pievoje.

Sportinę  pramogą lydėjo saulė, grynas oras, juokas ir žaidimai.

Baisogalos mokyklos-darželio inf.