Stresas ir jo įveikimas

Baisogalos mokyklos darželio bendruomenė džiaugiasi,  Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro  gruodžio 2 d. suorganizuotu  dviejų dalių nuotoliniu seminaru pedagogams ir tėveliams, seminarą vedė psichologas-psichoterapeutas Evaldas Karmaza. Pirmoji seminaro dalis buvo skirta pedagogams apie stresą ir jo įveikimo būdus. Lektorius kalbėjo, kad stresas yra vienas iš svarbiausių veiksnių mūsų savijautai ir gyvenimo kokybei. Darbe, namuose nuolatos susiduriame su situacijomis, kurios kelia didesnį ar mažesnį stresą ir įtampą, todėl yra labai svarbu mokėti tinkamai juos įveikti. Paskaitos metu buvo pateikiama daug būdų kurie padeda atsipalaiduoti ir toliau kokybiškai gyventi ir tęsti darbą. Antroji seminaro dalis buvo skirta tėveliams. Paskaitos tema ,,Ribos ir taisyklės šeimoje ir gyvenime“. Dėkojame Radviliškio visuomenės sveikatos biurui už suorganizuotą seminarą, lektoriui E. Karmazai ir laukiame tokių naudingų paskaitų ateityje.

Baisogalos mokyklos- darželio bendruomenės vardu

VSS Sigita Kazincienė