Daily Archives 2014-06-18

Sportininkai olimpinėje dienoje

2014-06-18

Birželio 7 d. Vilniuje Katedros aikštėje vyko Olimpinės dienos renginiai ir moksleivių olimpinio festivalio uždarymo bei komandų nugalėtojų apdovanojimo šventė.

Mūsų mokyklos sportininkų komanda, laimėjusi I vietą „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose, gavo kvietimą atvykti į šią šventę.

Pramogos Kaune

Džiugi žinia

2014-06-18

Balandžio mėnesį vyko XVI Lietuvos moksleivių respublikinė matematikos olimpiada. Radviliškio rajonui atstovavo trys ketvirtokai, tarp jų ir mūsų mokyklos IV a klasės mokinys Ernestas Griciūnas. Organizatoriai ištaisė mokinių išspręstus uždavinius ir paskelbė rezultatus.

Mūsų mokyklą pasiekė džiugi žinia. Ernestas surinko 45 taškus iš 46 ir respublikinėje matematikos olimpiadoje laimėjo II vietą. Sveikiname ir didžiuojamės!

Ernestui olimpiadai pasiruošti padėjo mokytoja Daiva Volskytė.

Baisogalos mokyklos – darželio informacija