Monthly Archives lapkričio 2017

Pasidalinkime draugyste

2017-11-30

          

Pakiršinio skyriaus mažieji dalyvavo Respublikiniame sveikatą stiprinančių mokyklų pozityvios psichosocialinės aplinkos projekte „Pasidalinkime draugyste“ . Projekto tikslas- gerinti ugdytinių socialinę, emocinę sveikatą ir gerovę, siekiant pagarbių ir draugiškų tarpusavio santykių. Lapkričio 13-29 įstaigoje buvo organizuojama veikla, kelianti teigiamas emocijas...

Plačiau

Mūsų sportininkų pergalė

2017-11-23

 

Lapkričio 21d. Baisogalos sporto klube ,,Auridana ”vyko Lietuvos mokyklų žaidynių Radviliškio rajono kaimo vietovių kvadrato varžybos. Jose dalyvavo Pociūnėlių pagrindinės mokyklos, Šiaulėnų M.Šikšnio gimnazijos, Sidabravo gimnazijos ir Baisogalos mokyklos-darželio pradinių klasių komandos. Varžybas stebėjo mokylos-darželio direktorė, Baisogalos seniūnas ir visi mūsų mokyklos pradinukai, kurie negailėjo plojimų ir palaikymo šūksnių.  Pirmąją vietą iškovojo Baisogalos mokyklos-darželio komanda.

Plačiau

ADVENTAS

2017-11-20

Plačiau

„Sveikatos akademija“ Baisogaloje

2017-11-13

 

Pradinių klasių mokinių pažintinė – praktinė konferencija „Sveikatos akademija“ Baisogalos mokykloje – darželyje jau tapo tradicija. Ji rengiama nuo 2011 metų kas antri metai.  Iš rajoninio renginio jau peraugo į respublikinį.

Džiugu, kad sveikos gyvensenos temomis ir savo patirtimi pasidalinti atsiliepia vis daugiau moksleivių ir mokytojų iš įvairių Lietuvos mokyklų: Kėdainių, Raseinių , Panevėžio, Joniškio rajonų. Aktyvūs ir mūsų rajono mokyklų moksleiviai.

Lapkričio 10 d. vykusioje “Sveikatos akademijoje“  septyniasdešimt devyni moksleiviai pristatė pranešimus, projektus, kūrybinius darbus.

Kaip ir dera šeimininkams, mokyklos-darželio mokiniai pasveikino dalyvius originalia kūrybine kompozicija „Kelionė į sveikatos šalį“.

Pasveikinti mokyklos-darželio direktorės Vitos Poškienės ir Radviliškio raj. sav. ŠSPC Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus vedėjos Ritos Vaigauskienės,  pranešėjai dirbo trijose darbo grupėse. Pristatytos įdomios,  labai įvairios temos: „ Jo Didenybė Obuolys“, „Geltonojo svogūnėlio nuotykiai“, „Senojo šermukšnio pasakojimas“, „Košė – Jėga“ ir kt.  Pranešimų pertraukėlių metu vyko linksma sveikatos reklama.

Plačiau

Konkurso ,,Sveikuolių sveikuoliai“ I etapas

2017-11-05

 

   Spalio 27 dieną Radviliškyje įvyko konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ I etapas. Šio konkurso tikslas – ugdyti vaikų ir mokinių gebėjimus saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą, skatinti vaikų, mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų bendradarbiavimą, vertinti savo ir kitų galimą potencialą dirbant komandoje.

   Šiais metais į konkursą atvyko net septynios rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus grupės komandos, tarp kurių ir Baisogalos mokyklos-darželio priešmokyklinukai, kuriuos paruošė priešmokyklinio ugdymo pedagogė Zoja Šimkevičienė.  1–4 klasių amžiaus grupės komandose tarpusavyje rungėsi Grinkiškio J. Poderio gimnazijos,  V. Kudirkos progimnazijos, Vaižganto progimnazijos, Šeduvos gimnazijos moksleiviai, Baisogalos mokyklos-darželio 4a kl. mokiniai, vadovaujami mokytojos Daivos Volskytės.   Komandoms reikėjo pademonstruoti ne tik savo žinias apie sveiką mitybą, gyvenimo būdą, žalingus įpročius, saugų elgesį, pirmos pagalbos žinias, bet ir sportinius sugebėjimus. Reikėjo įveikti teorinę, praktinę, kapitonų, judėjimo rungtį, taip pat daug reikšmės turėjo komandos prisistatymas. Varžytis teko ir mokyklos pedagogėms bei visuomenės sveikatos priežiūros specialistėms.

Plačiau

Projektas „Žaidimai moko“

2017-11-05

 

   Nuo 2017 metų rudens „Drugelių“ grupės auklėtojos Daiva Mirončikienė, Ligita Jasonytė su   penkiamečiais grupės ugdytiniais, bei logopedė L...

Plačiau

Moliūgai

2017-11-05

 

         Kasmet, įsibėgėjus rudeniui, mokykloje – darželyje rengiama rudens paroda, vienijanti vaikus, jų tėvelius ir įstaigos kolektyvą. Džiaugiamės tėvelių ir vaikučių aktyvumu bei kūrybiškumu...

Plačiau