Daily Archives 2020-03-02

Džiugi Baisogalos pradinukų pergalė

2020-03-02

Vasario 29d. Baisogalos sporto klube ,,Auridana“ vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų kvadrato (gim. 2009 m ir jaunesnių) finalinės varžybos. Vyko labai sunki emocinga ir įnirtinga kova. Nors pirmąjį susitikimą Baisogalos mokyklos darželio komanda pralaimėjo Raudondvario sportininkams, bet kitas dvi komandas nugalėjo. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad trys komandos turi po 5 taškus. Pagal varžybų nuostatus nugalėtojais tapo Rokiškio r. Juodupės gimnazijos sportininkų komanda. Antroji vieta atiteko Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augusto Kriauzų pradinės mokyklos komandai. Trečioji vieta atiteko Baisogalos-mokyklos sportininkams, ketvirtieji liko Šilutės r. Katyčių pagrindinės mokyklos pradinukai.

Plačiau