Monthly Archives gruodžio 2021

SVEČIUOSE KALĖDŲ SENELIS

2021-12-23

Gruodžio 22 diena  Baisogalos mokykloje-darželyje neįprasta diena. Pradinukai ir priešmokyklinukai  kultūros centre žiūrėjo filmą „Elniuko Ailo kelionė per Laplandiją.“ Telefonu buvo pranešta, kad  Komaro rūmų parke vaikšto   pasiklydęs Kalėdų senelis, kurio ieškoti išskubėjo visi vaikai. O jį suradę, žaidė žaidimus, linksmai šoko grojant šventiškai muzikai. Parsivedę Kalėdų senelį į mokyklos kiemą, deklamavo ir džiaugėsi dovanomis.

Plačiau

Emocinio ugdymo diena

2021-12-11

Gruodžio 9 dieną Baisogalos mokyklos-darželio pradinukams vietoj tradicinių pamokų vyko integruota veikla  pagal sveikatos ugdymo programą ,,Gyvenkime darniai“. Per žaidimus mokiniai gilinosi į save, mokėsi pažinti savo emocijas, nusiraminti. Daug gerų emocijų vaikai patyrė vaidybinėse situacijose, pamatę save ir draugus visiškai kitaip, nei įpratę matyti.

Plačiau