SVEČIUOSE KALĖDŲ SENELIS

2021-12-23

Gruodžio 22 diena  Baisogalos mokykloje-darželyje neįprasta diena. Pradinukai ir priešmokyklinukai  kultūros centre žiūrėjo filmą „Elniuko Ailo kelionė per Laplandiją.“ Telefonu buvo pranešta, kad  Komaro rūmų parke vaikšto   pasiklydęs Kalėdų senelis, kurio ieškoti išskubėjo visi vaikai. O jį suradę, žaidė žaidimus, linksmai šoko grojant šventiškai muzikai. Parsivedę Kalėdų senelį į mokyklos kiemą, deklamavo ir džiaugėsi dovanomis.

Mažieji ikimokyklinukai su Kalėdų seneliu susitiko salėje. Šoko, dainavo, deklamavo ir buvo apdovanoti dovanėlėmis.

Netrūko smagaus klegesio geros nuotaikos.

Baisogalos mokyklos-darželio informacija