Saugaus eismo diena

2022-04-06

Balandžio 6-ąją dieną Baisogalos mokyklos – darželio ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai minėjo Saugaus eismo dieną. Kad kelyje būtų saugūs, vaikai prisiminė saugaus eismo taisykles. Veiklų metų domėjosi kelio ženklais, mažesnieji – šviesoforo spalvomis. Lauke, vilkėdami ryškiaspalves šviesą atspindinčias liemenes, mažieji eismo dalyviai mokėsi taisyklingai pereiti perėją. Drauge skatiname ugdyti atsakomybės jausmą, puoselėti visuotinai priimtas gero elgesio viešumoje taisykles. Būkime sąmoningi – gerbkime ir saugokime vienas kitą kelyje!