GANDRAI, GANDRAI, GA, GA, GA…

2022-04-13

2022m. kovo 23 – balandžio 9 d. Baisogalos mokyklos-darželio Pakiršinio ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyrius organizavo Lietuvos ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinių 1-4 klasių ugdytinių piešinių konkursą-parodą „Gandrai, gandrai, ga, ga, ga…“

Mintis, organizuoti konkursą brendo senokai, nes mokyklos-darželio kieme gyvena gandrai. Šiemet buvome truputį sunerimę, kai gandrinių dieną gandrai dar vis nebuvo pasirodę. Bet lyg burtų lazdele mostelėjus šventinį rytą gandrai parskrido! Kiek visiems buvo džiaugsmo, net ir šventė įgavo džiugesnį atspalvį.

Na o paskelbtas konkursas sulaukė tikrai didžiulio susidomėjimo. Į konkursą – parodą „suskrido“ ir į parodą „sutūpė“ apie 100 ugdytinių darbų iš įvairių Lietuvos vietų: Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokyklos-darželio, Kauno r. Linksmakalnio mokyklos-darželio, Telšių l/d „Eglutė“, Raseinių r. Viduklės S. Stanevičiaus  gimnazijos, Sidabravo gimnazijos, Pociūnėlių pagrindinės mokyklos, Radviliškio l/d „Eglutė“, Šeduvos gimnazijos, Šeduvos l/d, Baisogalos mokyklos-darželio ir jo Skėmių ir Pakiršinio skyrių. Virš 30 pedagogų padėjo ugdytiniams pasiruošti parodai – konkursui. Pateikti darbai buvo vertinami dviejose amžiaus grupėse. Išrinkti laimėtojus buvo tikrai sunku, bet vertinimo  komisija atliko savo darbą ir balandžio 8d. renginio metu buvo paskelbti ir apdovanoti laimėtojai. Jais tapo:

I grupės 3-6 metų ugdytiniai

I  vieta – Matas Remeikis

Telšių lopšelis-darželis „Eglutė“

Pedagogė –  priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Jurgita Nagienė

II vieta – Salomėja Marašinskaitė ir Ignas Baltrūnas

Baisogalos mokykla-darželis

Pedagogė –  priešmokyklinio ugdymo mokytoja Ligita Paškevičienė

III vieta – grupinis darbas. Ikimokyklinio ugdymo  „Voveraičių“ gr. (3-5m. )

Baisogalos mokyklos-darželio Pakiršinio ikimokyklinio ir pradinio  ugdymo skyrius

Pedagogė – priešmokyklinio ugdymo vyr. mokytoja Genovaitė Daugelavičienė

II grupės laimėtojai

I vieta  – Ugnė Barauskaitė

Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis

Pedagogė – mokytoja metodininkė Rita Judžentienė

II vieta – Viltė Kazlauskaitė

Radviliškio r. Sidabravo gimnazija

Pedagogė – mokytoja metodininkė Rita  Tamaševičiūtė

III vieta – grupinis darbas

Radviliškio r. Baisogalos mokykla-darželis

Skėmių skyrius

Pedagogė – pradinių klasių vyr. mokytoja Renata Armonienė

Atskiromis Radviliškio r. etninės kultūros ir amatų centro nominacijomis apdovanoti:

I grupė – 3–6 metų ugdytiniai Lėja Palikaitė  Telšių l/d. „Eglutė“ mok. metodininkė Jurgita Nagienė

II grupė – 7–10 metų ugdytiniai. Radvilė Grigaitytė  Baisogalos mokykla-darželis mok. metodininkė Daiva Volskytė

Viso kolektyvo vardu tariame nuoširdų ačiū konkursą padėjusiems organizuoti: Radviliškio r. savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriui, Radviliškio r. etninės kultūros ir amatų centro vadovei E. Karaliūtei, visiems pedagogams, padėjusiems ugdytiniams pasiruošti konkursui, Pakiršinio ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyriaus mokytojoms ir auklėtojoms.