Balandis – renginių ir konkursų mėnuo

2022-04-15

Baisogalos mokyklos-darželio uddytiniams ir pedagogams balandžio mėnuo gausus įvairiomis veiklomis ir konkursais.

Ketvirtokės Meida Juozapaitytė ir Deimantė Rušaitė dalyvavo rajoniniame diktanto konkurse. Deimantė buvo apdovanota prizu už dailiausią raštą.

Mūsų mokyklos auklėtiniai  dalyvavo nuotolinėje respublikinėje ikimokyklinio, prieškmokyklinio  ir pradinių klasių ugdytinių piešinių konkursas – parodoje ,,GANDRAI GANDRAI GA-GA-GA.  II-ą vietą 3-6 metų grupėje laimėjo priešmokyklinukai Salomėja ir Ignas. Radvilė Grigaitytė gavo Pakiršinio etninės kultūros ir amatų centro paskatinamąjį prizą.

Mūsų  ugdytiniai su pedagogais ruošėsi pavasario šventei Velykoms. Kūrybiniais darbais puošė mokyklos erdves ,  dalyvavo įvairiuose     konkonsurse, parodose bei STEAM projektuose.

Baisogalos mokyklos-informacija.