Projektas „Futboliukas“

2022-04-27

Nuo 2021m. spalio iki 2022 metų gegužės mūsų įstaigos ikimokyklinių ir priešmokyklinių grupių ugdytiniai dalyvavo LFF ir Lietuvos masinio futbolo asociacijos projekte „Futboliukas“.  Vaikai  susipažino su futbolo žaidimu, kamuolio valdymo technika, kiekvieną mėnesį turėjo atlikti nurodytas užduotis, dalyvavo draugiškose varžybose. Dalyvaudami šiame projekte vaikai mokėsi atsakomybės už komandą, už šalia esantį draugą, kantrybės, lavino judesių koordinaciją. Šių metų projekto pabaigą vainikavo maža futbolo šventė su medaliais, dovanomis ir diplomais.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja R. Čepaitienė