Konkursas ,,Vaikų Velykėlės 2022”

2022-04-27

Baisogalos mokyklos – darželio pradinių klasių mokiniai dalyvavo tradiciniame labdaros ir paramos fondo organizuotame ,,Vaikų Velykėlių 2022” konkurse, kuris puoselėja senas lietuviškas tradicijas ir ugdo tautišką vaikų mąstymą.

Vaikų Velykėlės švenčiamos pirmąjį sekmadienį po šv. Velykų. Balandžio 25 dieną, susirinkę iš po atostogų,  vieni pradinukai sporto salėje, kiti klasėse žaidė įvairius linksmus žaidimus prisimenant šv.Velykų tradicijas ir papročius, rideno margučius.

Visi mokiniai kartu su mokytojomis dalyvavo marginant Didįjį margutį, prie kurio visų klasių mokiniai nusifotografavo. Nuotrauka buvo nusiųsta konkurso organizatoriams, kurie kiekvienam konkurso dalyviui padovanojo po specialiai projektui skirtą  knygą I.Ežerinytės ,,Gė“.

Baisogalos mokyklos-darželio informacija