,,Lietuvos skaičiuočių pynė 2022”

2022-04-28

Baisogalos mokyklos – darželio ugdytiniai dalyvavo tarptautiniame PUG auklėtinių ir pradinių klasių mokinių dailės darbų konkurse ,,Lietuvos skaičiuočių pynė 2022”.

Valstybinės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Šiaulių apskrities vaiko teisių apsaugos skyrius Radviliškio rajone apdovanojo padėkomis už nuotaikingiausiai nupieštus dailės darbus ( 1 – 2 kl. mokinių grupėje) antrokę Miniją Mišeikytę ir ( 3 – 4 kl. mokinių grupėje) trečiokę Korneliją Batvenkovaitę.

Pirmokas Matėjus Každailis gavo Radviliškio miesto Gražinos pagrindinės mokyklos padėką už piešinio kūrybiškumą, originalumą ir atliktos technikos savitumą.

Sveikiname jaunuosius menininkus ir linkime tolimesnės sėkmės kūrybiniuose darbuose