Arno ir Mato pasiekimai

2022-05-02

Balandžio mėnesį Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla organizavo respublikinį 3 – 4 kl. mokinių karpinių konkursą ,,Gyvybės medį auginu“. Konkurse dalyvavo 37 dalyviai iš įvairių Lietuvos mokyklų. Sveikiname 3kl. mokinį Arną Navagrucką, ir jį ruošusią mokytoją E. Mickuvienę tapus šio konkurso laureatu.

Radviliškio rajono pradinių klasių mokytojų metodinio būrelio iniciatyva balandžio 28 dieną vyko Radviliškio rajono ketvirtų pradinių klasių mokinių mažoji matematikos olimpiada, kurioje dalyvavo 14 geriausiųjų rajono matematikų. Sveikiname Matą Briedelį, kurį paruošė mokytoja Daiva Volskytė, laimėjusį antrąją vietą šioje olimpiadoje.