Paskaita ,,Traumų prevencija“

2022-05-18

Gegužės 17d. Baisogalos mokyklos-darželio pradinukai atidžiai klausėsi lektorės Daivos Marozienės paskaitos „Traumų prevencija“. Mokiniai pasikartojo ir sužinojo

kaip išvengti traumų namuose, kieme, kelyje,  gatvėje važinėjant dviračiu, paspirtuku, prie vandens telkinių. Stebint filmuotą medžiagą, vaikai susipažino su traumų pasekmėmis ir  kas gali įvykti, jei nesilaikys taisyklių ir rekomendacijų.

Artėjant vasarai labai reikalinga informacija apie tykančius pavojus tiek namuose, tiek gamtoje. Dėkojame lektorei Daivai už naudingas žinias.