Gyvenu po saule

2022-05-24

Baisogalos mokykloje-darželyje gegužės 20 d. įvyko tradicinis rajono meninio skaitymo konkursas „Gyvenu po saule“. Dalyviai džiaugėsi, kad po pandemijos renginys vyko vėl gyvai, o ne nuotoliniu būdu. Apie gyvą bendravimą, be zoom renginio pradžioje dainavo Pijus ir Kornelija  (vadovaujami mokytojos A. Kilienės). Sveikinimo žodį tarė, sceninės drąsos mokiniams palinkėjo direktorė A. Krugelienė.  Konkurse šiais metais dalyvavo 25 rajono 1-4 klasių mokiniai. Visi dalyviai labai stengėsi, todėl komisija (B. Gedžiuvienė – Baisogalos lietuvių k. mokytoja metodininkė, Indrė Ginkevičienė – Radviliškio miesto kultūros centro direktorė, Sigita Šegždienė – Grinkiškio gimnazijos direktorė Regina Žalienė – Sidabravo  gimnazijos pradinių klasių mokytoja metodininkė ir A. Krugelienė – Baisogalos mokyklos-darželio direktorė) turėjo nelengvą užduotį išrinkti laureatus. 1-2 klasių grupėje I vietą užėmė Eidas Juknevičius, Sidabravo gimnazijos pirmos kl. mokinys (mokytoja Irena Šadbarienė), II vietą pelnė Austėja Ražinskaitė,  Gražinos pagrindinė mokyklos 1b kl. mokinė (mokytoja Lina Dikavičienė), dvi trečiąsias vietas komisija skyrė Šiaulėnų M. Šikšnio gimnazijos 2 kl. mokinei Lėjai Andriulytei (mokytoja Džiuljeta Ragauskienė) ir Vinco Kudirkos progimnazijos 2 kl. mokiniui Matui Pranskevičiui (mokytoja Birutė Bulatovienė). Penkiems šios grupės mokiniams dar skirtos nominacijos: Aironui Daukšai – už meninio žodžio sklaidą ir originaliai perteiktą tekstą, Agotai Batkevičiūtei – už meninio žodžio sklaidą ir artistiškai atskleistą teksto grožį, Dangirui Poškui – už  meninio žodžio sklaidą ir raiškų žodį, Tajui Pūdžemiui – už meninio žodžio sklaidą ir nuotaikingiausiai perteiktą kūrinį, Armantei Teider – už meninio žodžio sklaidą ir subtiliai perteiktą kūrinio nuotaiką. 3-4 klasių grupėje I vietą užėmė Vainius Smoliarovas, Šiaulėnų M. Šikšnio gimnazijos 4 kl. mokinys (mokytoja Milda Visockienė), II vietą pelnė Ema Šegždaitė,  Vaižganto progimnazijos 4 kl. mokinė (mokytoja Violeta Šidlauskienė), dvi trečiąsias vietas komisija skyrė Vinco Kudirkos progimnazijos 4kl. mokinėms Smiltei Asočiovaitei (mokytoja Loreta Pukertienė) ir Vismantei Astrauskaitei (mokytoja Audronė Slanksnienė). Šios grupės mokiniams taip pat skirtos nominacijos: Deimantei Rušaitei – už meninio žodžio sklaidą ir originaliai perteiktą tekstą, Aronui Voroničui – už meninio žodžio sklaidą ir artistiškai atskleistą teksto grožį, Jokūbui Šutkui –  už meninio žodžio sklaidą ir raiškų žodį, Ugnei Legeckaitei – už meninio žodžio sklaidą ir nuotaikingiausiai perteiktą kūrinį, Austėjai Zemlerytei – už meninio žodžio sklaidą ir subtiliai perteiktą kūrinio nuotaiką.

Renginio pabaigoje visi dalyviai atliko bendrą dainą ir kupini gerų emocijų išsiskirstė. Dėkoju Radviliškio suaugusiųjų ir neformaliojo ugdymo skyriaus metodininkei Gailutei Toleikienei, konkursą organizavusioms mokytojoms D. Volskytei, E. Mickuvienei, Z. Bliznikienei, N. Jasaitienei, A. Kilienei, ir visai mokyklos-darželio bendruomenei, padėjusiai sukurti gražią šventę.