Sportinė olimpiada

2022-05-25

Radviliškio vaikų lopšelio-darželio „Kregždutė“   pakvietė visus Radviliškio rajono ikimokyklinio ugdymo grupių vaikus smagiai pasivažinėti dviračiais ir sudalyvauti šventinėje sportinėje-olimpiadoje „Mano ratai buvo du“. Sportinėje – olimpiadoje taip pat sudalyvavo ir Baisogalos mokyklos – darželio „Boružėlių“ grupės vaikai kartu su auklėtojomis E. Tautkuviene ir D. Mirončikiene.

Renginys prasidėjo gražia šventine eisena. Darželių komandos  dalyvavo bendroje mankštoje, pristatė savo komandų skanduotes. Visos komandos dviratukais turėjo įveikti įvairias užduotis: važiuoti  ilgą distanciją, perduoti draugui kuprinę, kuo greičiau įveikti atstumą, važiuoti gyvatėle, surinkti lipdukus. Policijos šuo Amsius stebėjo kaip vaikai moka elgtis gatvėje ir saugiai  važiuoti per sankryžą.

Sportinės-olimpiados komandoms įteiktos Radviliškio lopšelio–darželio „Kregždutė“  direktorės padėkos, medaliai bei saldžios dovanos. Taip pat įteiktos atvykusių svečių prisiminimo dovanelės.