Mokslo metų baigimo šventė

2022-06-07

Rodos neseniai skambėjo rugsėjo varpelis, kviesdamas visus į klases…Kaip greit prabėgo dar vieneri mokslo metai. Šiandien Baisogalos – mokykloje darželyje mokslo metų baigimo diena, kuri prasidėjo lauke teatralizuota edukacine programa ,,Išdaigos burbulų šalyje“. Visi vaikai linksminosi pagal nuotaikingą muziką, dainavo , džiaugėsi atėjusia vasara. Išskirtinis dėmesys buvo skiriamas mažiesiems abiturientams – ketvirtokams, kurie kartu su programos vedančiaisiais atliko bendrą dainą.

Kaip gi šventė be BURATINO, kuris atvyko atvyko paspirtuku ir iš kuprinės ištraukė apdovanojimus geriausiems mokiniams ir konkursų nugalėtojams. Direktorė Aušra išdalijo apdovanojimus labiausiai nusipelniusiems mūsų mokyklos mokiniams. Sveikinimo žodį ketvirtokams tarė buvusi direktorė Vita Fessler.  Vyresniuosius draugus pasveikino trečiokai.

Šventinė diena persikėlė į klases. O ketvirtokų išleistuvių ceremonija po jautrios paskutinės pamokos vyko salėje, kur buvo įteikti pradinio išsilavinimo pažymėjimai, skambėjo dainos , padėkos mokytojai Daivai ir visam kolektyvui. Ir nuostabusis ketvirtokų valsas…