Kelionė į vasarą Skėmių pradiniame skyriuje

2022-06-12

Šiandien, Baisogalos mokyklos – darželio Skėmių pradinio ugdymo skyriuje paskutinė mokslo metų diena. Renginį pradėjo mokytoja Renata Armonienė šventine pamoka, tačiau ji ilgai netruko. Į svečius įsiveržė nenuorama „Džinas“ kviesdamas vaikus skristi į vasarą. Skrydis užsitęsė, linksmasis veikėjas skatino atlikti įvairias užduotis: šokti, dainuoti, žiūrovams ir svečiams vaidinti. Po linksmybių mokyklos direktorė Aušra K. įteikė ketvirtokams pradinio ugdymo baigimo pažymėjimus, sveikino konkursų ir parodų dalyvius. Šventė paskutinė ir jautri visiems Skėmių bendruomenės nariams, nes ateinantis rugsėjis pakvies vaikus į Baisogalos mokyklą. Šventė baigėsi draugystės  daina, apsikabinimais,  gerais linkėjimais. Linkime visiems saugios ir šiltos vasaros.