Rugsėjo pirmoji

2022-10-10

Graži, karšta, nerūpestinga vasara užleido vietą rudeniui. O jis kasmet prasideda ypatinga švente – Mokslo ir žinių diena, kviečiančia į atradimų, išbandymų ir pažinimo pasaulį.

Į Baisogalos mokyklos – darželio kiemą susirinkusius mokinius, jų tėvelius, mokytojus sveikino ir noriai atsakingai pažinimo keliu eiti, bendradarbiauti siekiant bendrų tikslų kvietė  mokyklos direktorė Aušra Krugelienė, Baisogalos seniūnė Renata Masiulienė, Baisogalos KC direktorė Erika Liukienė ir buvusi mokyklos  direktorė Vita Fessler.

Ypatinga  ši diena buvo visiems mokyklos bendruomenės nariams, o ypač mažiesiems  pirmokėliams , kurie rankose laikė rudenines gėles savo mokytojoms Daivai Volskytei ir Renatai Armonienei.

Šventė iš mokyklos kiemo persikėlė į klases, kuriose mokytojos vedė pirmąsias naujųjų mokslo metų pamokas.

Su rugsėjo 1-ąja, mieli mokiniai, mokytojai ir tėveliai…