Laiškas nežinomam draugui

2022-11-10

Prieš metus Baisogalos mokyklos – darželio ketvirtokai gavo laišką iš Nežinomo draugo. Buvo netikėta, smalsu ir įdomu. Visi džiaugėsi staigmena, juk tikrą laišką dabar labai retai kas gauna.

Taip ketvirtos klasės mokiniai susipažino su Pakiršinio ketvirtokais ir su džiaugsmu parašė laiškus savo naujiesiems draugams.

O šiemet pakiršiniečiai pakvietė mus į svečius ir parodė lėlių spektakliuką ,, Dangus griūva‘‘. Po vaidinimo mokiniai pažaidė, susipažino vieni su kitais, pasikeitė dovanomis. Baisogalos mokyklos ketvirtokai pakvietė atvykti į Baisogalos mokyklą – darželį  drauge pasportuoti. Taigi, graži iniciatyva pavirto draugyste.

Pasaulis atsiveria tiems, kurie ieško ir nebijo atverti širdies. Kartais reikia tiek nedaug…

Mokytoja Edita Mickuvienė