„Ribos ir taisyklės šeimoje ir gyvenime“

2022-11-23

Lapkričio 22 d. Baisogalos mokyklos – darželio bendruomenė  susitiko su psichologu Evaldu Karmaza. Tėvai ir pedagogai turėjo puikią galimybę išklausyti įdomią  paskaitą „Ribos ir taisyklės šeimoje ir gyvenime“. Dažniausiai  taisyklių prireikia tik tada, kai vaikas peržengia visas ribas ir pradeda neklausyti tėvų. Tuomet kyla daugybė klausimų, į kuriuos ne taip paprasta rasti atsakymus. Kodėl auklėjant vaikus svarbu nustatyti taisykles ir nubrėžti elgesio ribas, kurių vaikas turi laikytis? Nuo kokio amžiaus vaikas supranta taisykles, kada jos turi būti įvedinėjamos, kokiais būdais jas nubrėžti labai įdomiai pasakojo  psichologas Evaldas Karmaza. Dėkojame Radviliškio Visuomenės sveikatos biurui už suteiktą galimybę išklausyti psichologo paskaitos. Ačiū  susidomėjusiems  ir atvykusiems tėveliams.