Radviliškio rajono kaimo vietovių 3-4 kl. kvadrato varžybos

2022-11-25

Po dvejų metų pertraukos vėl organizuojamos Lietuvos mokyklų kvadrato žaidynės. Lapkričio 24 d. Sidabravo gimnazijoje vyko Radviliškio rajono kaimo vietovių 3-4 kl. kvadrato varžybos. Dalyvavo Alksniupių pagrindinės mokyklos , Sidabravo gimnazijos ir Baisogalos mokyklos – darželio 3-4 kl. komandos. Mūsų mokyklos komanda iškovojo I vietą ir pateko į zoninių varžybų etapą, kuris vyks gruodžio pradžioje. Mokinius varžyboms ruošė pradinių klasių mokytojos N. Jasaitienė ir E.Mickuvienė. Sveikiname sportininkus ir linkime sėkmės zoninėse varžybose.