2022-12-14

Šiandien mokykloje-darželyje vėl skambėjo sveikinimai ir padėkos  sportininkų komandai (3-4 kl. mokiniams) bei trenerėms Editai Mickuvienei  ir Nilutei Jasaitienei. Gruodžio 9 dieną Lietuvos kaimo mokyklų žaidynių zoninėse kvadrato varžybose pelniusiems I vietą. Jaunuosius sportininkus sveikino Baisogalos seniūnijos seniūnė Renata Masiulienė, Baisogalos bendruomenės pirmininkas Artūras Radžiūnas, buvęs LR Seimo narys, verslininkas Aurimas Gaidžiūnas, BKC direktorė Erika Liukienė.

Svečių  linkėjimai,  laimėti tarpzoninėse varžybose, tikimės išsipildys, o saldžių dovanų niekada nebūna per daug…