II vieta tarpzoninėse kvadrato varžybose

2023-02-01

Sausio 27 dieną Pakruojo rajono Žeimelio gimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokykla kvadrato tarpzoninės varžybos. Baisogalos mokyklos – darželio sportininkai rezultatu 2:0 nugalėjo Rokiškio rajono Kamajų gimnazijos pradinių klasių komandą. Lemiamas varžybas žaidė su Žeimelio gimnazijos komanda. Po trijų kėlinių ir pratęsimo sėkmė nusišypsojo varžovams, o mūsiškiai užėmė garbingą II vietą.

Pasveikinti sportininkų atvyko Baisogalos seniūnė R.Masiulienė, verslininkas A.Gaidžiūnas, kuris padovanojo komandai futbolo kamuolį, linkėdamas atrasti ir kitas sporto šakas. Mokyklos-darželio direktorė A.Krugelienė kiekvienam sportininkui prisiminimui įteikė po simbolinį žaslinį kamuoliuką.

Sveikiname šaunuosius sportininkus ir linkime sėkmės sportiniuose pasiekimuose.