Užgavėnės

2023-02-22

Vasario 21d. Baisogalos mokykloje -darželyje  nuo pat ryto vyko linksmas šurmulys. Vaikai su grupės auklėtojomis persirenginėjo, puošėsi kaukėmis, neatsiliko nuo vaikų ir darbuotojai. Linksmai nusiteikę šoko, dūko, dainavo mokyklos sporto aikštyne. Kurstyti žaismingą nuotaiką padėjo liesas Kanapinis kuris su vaikais varžėsi  virvės traukime ir nugalėjo sotųjį Lašininį. Vaikai Morei atidavė visus ožiukus, pyktį, išdaigas ir skanduodami „Žeme, žeme, bar bar bar, laikas keltis tau dabar…“ bandė kviesti pavasarį.  Na ir  kaip UŽGAVĖNĖS be skanių ir riebių  blynų, valgėmė juos, taukai per barzdas varvėjo….