Jubiliejus

2014-12-17

Baisogalos mokyklos-darželio pradinukai turi puikias galimybes rinktis neformaliojo ugdymo veiklas: sportuoti, dainuoti, gilinti žinias smalsučių ir miškininkų grupėse, kankliuoti. Jaunųjų kanklininkų tikrai gausus. Smagu, kad aktyviai mokosi kankliuoti ir berniukai. O iš kur kanklė?

Muzikos pedagogo Vlado Skujos dėka. Prieš du dešimtmečius mokykla-darželis įsigijo jo pagamintas kaukleles ir mokytojas pradėjo muzikinę veiklą. Vėliau V.Simonavičienės vadovaujami jaunieji kanklininkai jau eilę metų džiugina baisogaliečius liaudiškomis dainomis.

Gruodžio 9d. jaunieji muzikantai dalyvavo V. Skujos jubiliejiniame koncerte, kuris vyko Baisogalos gimnazijoje.

Direktorė V.Poškienė dėkojo mokytojui už prasmingą muzikinę veiklą, kurią mokyklos darželio pradinukai tęsia iki šiol.