Saugaus eismo diena

2023-04-06

Balandžio 6-oji – Saugaus eismo diena, kuria siekiama dar kartą atkreipti visų eismo dalyvių dėmesį į saugų eismą kelyje bei priminti, kad Kelių eismo taisyklių turime laikytis kasdien. Šią dieną paminėjo ir mažieji ugdytiniai. Ikimokyklinio ugdymo grupių vaikai žaidė imitacinius žaidimus su kelio ženklais, susipažino su šviesoforu ir jo spalvomis. Priešmokyklinukai diskutavo apie tinkamą elgesį gatvėje, nagrinėjo kelio ženklus ir prisiminė pėsčiųjų saugaus elgesio taisykles. Saugokime save ir vieni kitus!