Trečiasis tarptautinio Nordplus projekto partnerių susitikimas

2023-04-24

Nordplus projekto „Ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus vaikų, turinčių elgesio ir ugdymosi sutrikimų, gairių įtraukiąjam ugdymui užtikrinti rengimas“ trečiasis partnerių susitikimas vyko Helsinkyje, Suomijoje.

Susitikimo metu partneriai iš Lietuvos, Latvijos ir Suomijos aptarė paruoštų metodinių gairių pateikimo formas, susitarė dėl leidinių formatų. Taip pat numatytas parengtų metodinių gairių pristatymas Lietuvoje, Baisogalos mokykloje-darželyje. Susitikimo metu projekto partneriai išklausė Suomijos švietimo ministerijos atstovės Eija Laine pranešimą apie Suomijos švietimo sistemą. Taip pat turėjo galimybę susipažinti su Helsinkio vaikų dienos centro „Aleksi” ugdymosi erdvėmis ir mokymosi sistema.

Viešnagės Suomijoje metu projekto partneriai apsilankė itin modernioje Oodi bibliotekoje, žavėjosi Helsinkio katedra ir kitais miesto pastatais.