„Man įdomu“

2023-05-24

Gegužės 18 d. penki Baisogalos mokyklos-darželio trečiaklasiai su mokytojomis N.Jasaitiene ir L.Krūgeliene dalyvavo Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos mokinių patyriminiame edukaciniame renginyje „Man įdomu“. Renginys orientuotas į STEAM veiklų vykdymą, įtraukiant mokinių skaitmeninės, kūrybinės, pažinimo ir socialinių kompetencijų ugdymą. Mokinius nustebino  veiklos šiame renginyje: bandymai gamtos mokslų laboratorijoje, kūrybinės užduotys laisvalaikio erdvėje „Verdė“, veiklinimo užduotis FabLab laboratorijoje – marškinėlių dekoravimas, virtualūs vaizdai išmanioje laboratorijoje. Veiklos įdomios, smagios ir dar nepatirtos. Vaikai grįžo kupini gerų įspūdžių ir emocijų, kuriomis dalinosi su draugais.  Ačiū organizatoriams už prasmingas veiklas ir plačias vaikų šypsenas.

Logopedė L.Krūgelienė