Šeimos dienos projektai trečioje ir pirmoje klasėse

2023-05-25

Ilgalaikį projektą ,,Mano šeima“ trečiokai baigė senelių, tėvelių, vaikų bendra švente „Pabūkime kartu“. Į klasę susirinkę šeimų nariai klausėsi vaikų dainų, eilėraščių, piešė, kartu žaidė įvairius žaidimus. Su ypatingu susidomėjimu buvo išklausytos jautrios vaikų mintys apie šeimą. Nuoširdžiai eilėmis nupiešti norimi turėti namai, papuošti spalvingais mozaikiniais langais ir vaikų prašymais, kad jų namuose vyrautų MEILĖ, PAGARBA, SUPRATIMAS, DŽIAUGSMAS.

1b klasės mokinukai su nekantrumu ir jauduliu laukė Šeimos šventės. Tą dieną vaikai sukvietė ne tik mamas, bet ir tėvelius, senelius. Mokinukai, atsidėkodami už meilę, rūpestį ir šilumą, dovanojo gražiausius posmus, dainas ir šokius. Kruopščiai ruoštos dovanėlės ir gražūs žodžiai graudino ir sušildė artimųjų širdis.