Nordplus projekto partnerių susitikimas

2023-06-12

Birželio 8 – 9 dienomis Baisogalos mokykloje-darželyje vyko paskutinis Nordplus projekto  „Ikimokyklinio amžiaus vaikų, turinčių elgesio ir mokymosi sutrikimų,  gairių įtraukiajam ugdymui užtikrinti  rengimas“ partnerių susitikimas.

Visų  komandų: Latvijos (Rygos privati ikimokyklinio ugdymo įstaiga „Abolu maiss“), Suomijos (privati  kalbų mokykla „Learnmera Oy“ ), Klaipėdos vaikų darželio „Puriena“  ir Baisogalos mokyklos-darželio pedagogų tikslas buvo parengti gaires (aiškūs, vizualūs patarimais, priminimai) ikimokyklinio ugdymo pedagogams, dirbantiems su elgesio ir mokymosi sutrikimų turinčiais vaikais.  Šio susitikimo Baisogaloje metu Rygos komanda pristatė galutinį produktą – sukurtas gaires: vizualių patarimų plakatus, dienotvarkės korteles. Projektas, prasidėjęs 2022 m. spalio mėnesį, baigtas, tačiau draugystę su partneriais tikimės tęsti toliau bei bendradarbiauti kituose projektuose.

Apžiūrėję mokyklą, aplankę Baisogalos dvarą ir pasidaliję  gerąja patirtimi atsisveikinome iki kitų kartų.