Tarptautinė taikos diena

2023-09-21

Saulėtą rugsėjo 21 d. rytą Baisogalos mokyklos-darželio grupes užliejo baltos spalvos gerumo banga- vaikai minėjo tarptautinę Taikos dieną. Grupėse aidėjo diskusijos apie taikos prasmę, erdvės pildėsi kūrybiniais darbais – baltais balandžiais. Susirinkę ikimokyklinių ir priešmokyklinių grupių ugdytiniai bei mokytojos sveikino vieni kitus ir linkėjo santarvės ir ramybės, linksmai šoko ir dainavo. Paleisti į orą vaikų minčių ir palinkėjimų pasauliui pripildyti balti balionai skelbė žinią – „Mes už taiką!“.