Visuotinis tėvų susirinkimas

2023-09-29

Rugsėjo 28 dieną Baisogalos mokykloje-darželyje vyko  visuotinis tėvų susirinkimas, kurį  pradėjo mokyklos mokiniai pasveikindami tėvelius smagia daina (mokytoja A. Kilienė). Direktorė Aušra Krugelienė  pristatė mokyklos-darželio bendruomenės šokių projektą „Mes šokam“, skirtą Europos judrumo savaitei (vadovė J.Kačiukevičienė).

Tėveliai turėjo galimybę išklausyti paskaitą tema „Žalingas ekranų poveikis“. Paskaitos metu, vaikų skaitmeninio saugumo ugdymo iniciatyvos „Aukštyn galvas autorė, lektorė ir konsultantė  Giedrė Kisielė, mokinių tėvams bei pedagogams pristatė ne tik ekranų daromą žalą vaikams, bet ir atskleidė naudingų patarimų, kaip kalbėtis su vaikais, kad mus išgirstų, kaip nusistatyti ribas ir susikurti taisykles sveikesniam ekranų naudojimui. Už suteiktą galimybę nemokamai klausytis lektorės paskaitos esame dėkingi Radviliškio rajono Visuomenės sveikatos biurui. Ačiū visiems susirinkusiems  tėveliams.