Rajono kvadrato varžybose pirmieji

2023-12-01

Lapkričio 30 dieną Sidabravo gimnazijos sporto salėje netrūko įtampos, geros nuotaikos, emocijų ir sportinio azarto. Čia vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių pradinių klasių mokinių rajoninės kvadrato varžybos.

Baisogalos mokyklos-darželio sportininkai žaidė drąsiai, ryžtingai ir iškovojo I vietą, nugalėję Pociūnėlių pagrindinės mokyklos ir Sidabravo gimnazijos komandas.

Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis , medaliais ir diplomais.

Sveikiname varžybų nugalėtojus ir jų treneres mokytojas Z. Bliznikienę ir N. Jasaitienę ir linkime sėkmės zoninėse varžybose Pasvalyje.