Įtempta kova zoninėse kvadrato varžybose

2023-12-12

Gruodžio 8 d. iš pat ankstyvo ryto Baisogalos mokyklos-darželio 3-4 kl. mokinių komanda vyko į Pasvalio r. Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių skyrių. Čia vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių kvadrato zoninės varžybos, kuriose teko žaisti su Panevėžio r. Smilgių gimnazijos ir Pasvalio r. Pumpėnų gimnazijos komandomis. Sėkmės šį kartą šiek tiek pritrūko, kad būtų iškovota pirmoji vieta, bet visa bendruomenė pirmadienio rytą susirinko iškilmingai pasveikinti pelnius garbingą antrąją vietą ir dėkojo mokiniams ir juos ruošusioms mokytojoms Nilutei Jasaitienei ir Zitai Bliznikienei už  mokyklos ir rajono vardo garsinimą.